O mnie

Czyli trochę informacji o tym kim jestem i czym jest Mangoosta.

Patryk jestem

Filmy to moja pasja.

Uważam, że jest to najsilniejsza forma przekazu, która łączy w sobie różne rodzaje sztuki. Uwielbiam chodzić do kina i wsiąkać w opowiadane historie. Lubię też analizować filmy pod kątem pracy kamery, montażu czy oświetlenia. Inspiruje mnie to bardzo do rozwijania się w opowiadaniu Waszych historii.

Bardzo cenię twórczość Andrieia Tarkowskiego, Krzysztofa Kieślowskiego, Gaspara Noe, Thomasa Andersona, Larsa von Triera czy Wojtka Smarzowskiego. W nowej fali mam wielkie uznanie dla Ariego Aristera czy Roberta Eggersa.

Ulubiony film? Ciężko wybrać jeden ale mój top to na pewno „Zabójstwo Jessego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, „Aż poleje się krew” i „Przełamując fale”.

Filozofia Mangoosty

Czyli Mangoosta filozofuje.

Mangoosta Weddings to filmy o ludziach. To marka, dla której liczy się historia dwóch osób, rozgrywająca się akurat w dniu ślubu. 

To nie tylko reportaż – to przede wszystkim emocje, łzy, pocałunki, uściski i potknięcia o krawężnik. Misja Mangoosty to uchwycenie Waszej historii i tego kim jesteście w filmowej formie, do której Wy i Wasi bliscy będziecie często wracali z uśmiechem na ustach.

400x91_black_trans

Jak pracuje Mangoosta?

Czyli kilka słów o tym co dla mnie ważne

20

Autentyczność

Autentyczność jest najważniejsza. Zależy mi aby pokazać Was takimi jakimi jesteście. Każdy film jest zupełnie inny bo tworzą go zupełnie inni ludzie, dlatego nie mam utartych schematów i gotowych szablonów. Bądźcie pewni, że dostaniecie wyjątkowy produkt bo tacy właśnie jesteście.

16x9_02

Dyskrecja

Po latach doświadczeń z masą różnistego sprzętu doszedłem do wniosku, że im mniej tym lepiej. W dniu ślubu jestem tylko ja i moja kamera. Nie straszę ludzi toną sprzętu, przy stołach nie wkładam gościom obiektywu do talerzy, absolutnie nie reżyseruję i nikogo nie ustawiam. Staram się być jak ninja, niezauważalny i skuteczny.

16x9 film pod tytulem 2

Luz

Zdaję sobie sprawę, że kamera może Was stresować, dlatego od początku staram się skracać dystans między nami. Zależy mi na luźnej, koleżeńskiej relacji. Kiedy trzeba to rzucę żartem a kiedy jest to potrzebne – służę dobrą radą. Razem damy radę!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj do sekcji pytań i odpowiedzi:

Napisz wiadomość

Lubię dostawać od Was maile, dlatego jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie śmiało!

W razie potrzeby chętnie też doradzę.

Zazwyczaj odpowiadam w 24h.

Sprawdź też: